Lifecycle event services

HPE Lifecycle Event Services (LES) představují jednoduchý způsob, jak získat ty správné služby pro konkrétní fázi životního cyklu Vašeho IT v ten spravný čas. 

Může jít o předdefinované služby malého rozsahu, ale také na míru ušité rozsáhlé projekty.

  • Tyto služby mohou pomoci zákazníkům v kterékoli fázi vývoje IT prostředí. Od strategických rozhodnutí (Cloud Discovery Workshop), přes design IT prostředí, instalace a nasazování nových technologií (instalační a implementační služby) až po řešení provozních potřeb a problémů (migrační služby, stěhovací služby, IT administrace, „Outtasking“, výkonové analýzy, projektový management atd.) Kromě HPE technologií dokážeme poskytnout také služby pro produkty našich strategických partnerů (například Microsoft, VMware, Red Hat, SUSE).

  • Tyto služby jsou dostupné zákazníkům kdykoliv, kdekoliv a vždy v takové formě, jaká je požadována. Díky vysoké technické úrovni HPE expertů a dlouholetým zkušenostem společnosti HPE jsou služby dodávány vždy v té nejvyšší kvalitě, s ohledem na specifika konkrétního zákazníka a s důrazem na minimalizaci rizik při dodávce těchto služeb.